Kozmetika

Vo všetkých štúdiách SUNSTAR nájdete solárnu kozmetiku California Tan a Emerald Bay.

Intenzívny výskum a dlhoročné skúsenosti vo vývoji inovatívnych opaľovacích technológií umožnili americkej spoločnosti California Tan® stať sa celosvetovo vedúcim výrobcom vysokohodnotnej kozmetiky na opaľovanie. 3-stupňový systém ponúka výber produktov, ktoré vyhovejú všetkým nárokom zákazníka.
Produkty STEP 1 pomáhajú zákazníkom s neopálenou pokožkou dosiahnuť rýchle a rovnomerné zlaté zhnednutie pomocou exkluzívnych urýchľovačov hnednutia.
Produkty STEP 2 sú špeciálne vyvinuté pre zákazníkov s už predbežne opálenou pokožkou s cieľom dosiahnuť hlbšie, tmavšie opálenie pomocou intenzifikátorov hnednutia
California Tan v podobe STEP 3 ponúka Vašim zákazníkom zvlhčujúce mlieka na predĺženie trvácnosti opálenia, ako aj špeciálne produkty pre osobitné požiadavky na opaľovanie.

Zákazníci si môžu na každom stupni vybrať medzi bohatým krémom, zvlhčujúcimi mliekami a jemnými kombináciami gél – mlieko a tak si nájsť produkt pre svoje individuálne nároky. Pri výbere toho správneho Vám rád pomôže zaškolený personál.