Solária

Exkluzívne solárne štúdio Sunstar je miestom, kde si možete vychutnať nekonečné leto. Vďaka 16-ročným skúsenostiam s prevádzkovaním solárnych zariadení a väzbám na popredných svetových výrobcov nájdete u nás vždy najnovšie technológie, ktoré Vám umožnia dosiahnuť krásne čokoládové sfarbenie Vašej pokožky. Aqua-breezer (vodná para), aroma, perfektné ozvučenie, klíma – to je len časť z výbavy našich solárií… V solárnom štúdiu Sunstar Vám ponúkame kompletný sortiment opaľovacej kozmetiky najväčšieho svetového výrobcu – americkej firmy California Tan.

Všetky solária inštalované v štúdiu Sunstar sú riadené programom nemeckej spoločnosti TanTec, ktorý stráži výmeny trubíc a takisto vedie štatistiku minút ktoré strávite v soláriu za ľubovoľné časové obdobie. Vďaka tomuto pokrokovému riadiacemu programu bude každé Vaše opaľovanie u nás zdravé a bezpečné. Navyše ako novinku sme pre Vás pripravili kolagénové zariadenie vhodné pre všetky typy pokožky. Využitím tejto služby sa stane Vaša pokožka pružnejšia, pevnejšia, bez vrások a škvŕn na pleti.

UV žiarenie má pozitívny dopad na ľudský organizmus. Nakoľko je zdrojom tepla a svetla, umožňuje premenu neaktívnej formy vitamínu D na aktívnu.

Opaľovanie v soláriu má veľa výhod po celý rok, však nemožno to preháňať. Pôsobí proti jarnej únave, vytvára vlastnú kožnú ochranu proti žiareniu a pripraví  pokožku na letnú dovolenku pri mori, ale aj na horách. Solárium nahrádza slnečné lúče v chladnom lete. Na jeseň nám zasa predlžuje leto, požičia zdravý  a letný vzhľad a dodáva zdravie na zimu. Počas zimných mesiacov, keď je menej denného svetla nás dobije lepšou náladou a príjemne prehreje organizmus . Opálenie v soláriu nie je nič iné ako vlastná ochrana pleti proti slnečnému žiareniu.

Opaľovanie v soláriu má vynikajúce  výsledky pri liečbe tzv. sezónnych depresií, kedy nahrádza nedostatok slnečného svetla a po dlhej zime výrazne osvieži organizmus. Rozumné opaľovanie zvyšuje účinok viacerých rehabilitačných procedúr.  Pri terapii kožných chorôb sa odporúčajú pravidelné kúry , najmä proti akné, ekzémom, lupienke a plesňovým ochoreniach, spojených s depigmentáciou, teda bielymi škvrnami na pokožke. Solárne opaľovanie prináša úľavu aj pri reumatických chorobách kĺbov a chorôb z prechladnutia.