Kolagén

DOSTANE SA VÁM POD KOŽU

Pochopiť to je jednoduchšie, než si myslíte. Seecret® Collagen Anti-Aging sa Vám dostane pod kožu.

Funkcie pleti, ktoré vekom zoslabujú, sa znovu naštartujú. Seecret® revitalizuje pleť:

Pleť žiari mladistvou vitalitou.

 

kolagen1

SEECRET® VÁM DODÁVA MLADISTVÝ ELÁN

 

Pochopiť to je jednoduchšie, než si myslíte. Seecret® Collagen Anti-Aging sa Vám dostane pod kožu.

Funkcie pleti, ktoré vekom zoslabujú, sa znovu naštartujú. Seecret® revitalizuje pleť:

Pleť žiari mladistvou vitalitou. Seecret® nielen revitalizuje Vašu pleť: Seecret® zároveň aktivuje biopozitívne telesné funkcie vďaka svojmu exkluzívnemu systému vybraných vitamínov skupiny B.

Iba svetelná terapia Seecret® predstavuje pre pleť unikátnu kombináciu červeného kolagénového svetla a bieleho svetla Vita D+. Špeciálne lampy Vita D+ stimulujú dôležitú zásobu vitamínu B, ktorý si vytvára telo, a tým zabraňuje strate vitamínu D

v dôsledku starnutia. Seecret® stimuluje energetické rezervy a prirodzenou cestou podporuje imunitný systém.

Viditeľne viac energie a vitality. Vďaka Clean and natural Seecret® Anti-Aging ste celý deň fit.

Seecret® Vám dodáva skvelý pocit z vlastného tela a celkovú pohodu.

 

“Žiješ tým, čo miluješ – pocit mladosti v srdci.

Cítiš to a vidíš, pretože máš svoje tajomstvo: 

Tvoju pleť a Seecret®.“

 

Príťažlivosť a mladistvá sviežosť – prírodný čistiaci produkt Anti-Aging so Seecret® Vám dodáva ten skvelý pocit, že vyzeráte mlado a cítite sa mladá.

 

Tajomstvo spočíva v revitalizačnom účinku svetla Seecret® na pleť, stimulujúcom účinku na telo. Výsledkom je, že Vaše telo vyzerá mladšie – a Vy sa nielen cítite viac oddýchnutá, ale skutočne ste!

 

Každý svetelný kúpeľ Seecret® umožňuje pleti, aby sa zotavila prirodzeným spôsobom a neustále sa obnovovala. Prvé zlepšenia sú viditeľné už za krátky čas:

Pleť je hladšia, pružnejšia, zmiznú prvé drobné vrásky. Natiahne sa, zrelaxuje, znova a znova: každým ďalším použitím. Seecret® Anti-Aging sa prirodzeným čistením, ktorého účinky pretrvávajú, zlepšuje vzhľad a funkcie Vašej pleti.

Seecret® – malé tajomstvo s veľkým prísľubom.

„Máte svoje drobné tajomstvá: Seecret® vitalizuje kolagén a elastín vlastný Vašej pleti. Výsledok: Vaša pleť vyzerá mladšie a hladšie. Skúsenosť: Vo svojej pleti sa cítite dobre.”

 

VÝSKUM ÚČINKU SEECRET®

 

Svetové vedecké štúdie preukazujú vitalizačný účinok kolagénovej svetelnej terapie na pleť. Omladzujúci účinok na pleť je viditeľný už po štyroch týždňoch používania Seecret® Anti-Aging dva až trikrát do týždňa. Po 10 až 12 týždňoch používania je vitalizačný účinok dokonalý.

 

Prof. Stan Pavel osvedčuje účinnosť svetelnej terapie s použitím Seecret® Anti-Aging a pozitívny účinok špeciálnych lámp Vita D+ nainštalovaných v zariadeniach Seecret: “Starnutím sa znižuje produkcia kolagénových a elastínových proteínov, pleť stráca ohybnosť a pružnosť. Výsledky výskumu preukázali omladzujúci účinok na tvorbu kolagénu a elastínu. Máme aj vedecký dôkaz o tom, že vitamín D posilňuje imunitný systém, má celkovo dobrý vplyv na zdravie a chráni organizmus pred vonkajšími vplyvmi, napr. pred infekciami.”

Prof. Stan Pavel Univerzitný profesor dermatológie, vedúci oddelenia fototerapie a vedúci vedecký pracovník na oddelení dermatológie v Medicínskom centre University Leiden v Holandsku.